KURUMSAL
Hakkımızda

2008 yılında Bursa'da kurulan firmamız 2000 yılının başına kadar ALİ ALP  servis taşımacılığı adı altında faliyetine devam etmiştir. 2008 yılından itibaren EGESER TURİZM TAŞIMACILIK TİC. VE PAZ. LTD. ŞTİ. olarak ismini ve logosunu yeniledi. 


     Kurulduğu yıldan günümüze kadar en kaliteli hizmeti en uygun fiyat politikası ile sürdüren firmamız
"BİZE DUYULAN GÜVENİNİZ EN DEĞERLİ VARLIĞIMIZDIR" sloganıyla gerek yolcularının gerekse çevresinin takdirini kazanmıştır.

Kendi sektöründe Bursa'nın öncü firmalarından biri olan EGESER TURİZM kaliteli ve konforlu araç tercihi, araç temizliğindeki titizliği ve donanımlı işinde uzman personel ile çalışarak, hizmet verdiğimiz firmaların beğenisini kazanmıştır.
Şirketin kurucusu olan ALİ ALP 20 yıllık tecrübesini çalıştığımız firmalarla paylaşarak, firmalara kolaylıklar sunmayı ilke edinmiştir.

2008 yılında kurumsallaşma yolunda adım atarak şirket olan EGESER TURİZM bilinir bir marka olma yolunda da hızla ilerlemektedir.  İşimizi geliştirmek ve yenilemek yolunda sürekli çaba harcayan EGESER TURİZM TAŞIMACILIK TİC. VE PAZ. LTD. ŞTİ. fabrika okul vip taşımacılığı yaptığı gibi lojistik – taşımacılık sektöründe de yerini almaya çalışmaktadır. A
raçlarının tamamı kendi öz sermayesi olan EGESER TURİZM MERCEDES - VOLKWAGEN gibi iyi markaları tercih ederek
"EN İYİ OLMANIN YOLU EN İYİLERLE ÇALIŞMAKTAN GEÇER"  düşüncesi ile yoluna devam etmiştir.